Jaką bajkę książkową dać dzieciom na święta?

Współczesne bajki dla dzieci są bardzo kolorowe, a bohaterowie mają ciekawe przygody. Wiele z nich jest bardzo wartościowych, ze względu na przesłanie, jakie niosą. Jedną z takich bajek jest Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta, która nadaje się na prezent pod choinkę. 

Bajka dla dzieci Co zrobi Frania? Oczekiwanie na świętado 30% taniej

Bajka w postaci książkowej Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta jest napisana dla przedszkolaków. To niezwykła opowieść o przygodach Frani, która przygotowuje się tym razem do świąt. Dzięki pomocy swojego rodzeństwa mogą zrobić to wspólnie, jednak nie omijają ich przygody. Frania wie, że na święta będą pyszności, przyjdzie święty Mikołaj, dlatego zbiera swoje pomysły i próbuje napisać list, o tym o czym marzy. Książka Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta to niezwykle ciekawa opowieść dla dzieci, bogata w kolorowe obrazki, pełne radości opisy przygód Frani. Można ją kilkakrotnie czytać dzieciom, szczególnie w okresie bożonarodzeniowym. Doskonała jest na prezent, ponieważ to jedna z serii ulubionych bajek dzieci, napisana bardzo prostym językiem.

Co przedstawia książeczka Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta

Książeczka Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta przedstawia głównie wartości rodzinne oraz tradycje świąteczne. Dzieci nie tylko dowiadują się o przygodach Frani, ale również o tym, jak wyglądają rodzinne święta. Korzyścią może być wspólne czytanie powieści o Frani, dzięki czemu dzieci dostają mnóstwo inspiracji, by zrobić prezenty dla rodziców, stroiki na święta, czy namalować obrazkowy list do świętego Mikołaja. Na dodatek książka Co zrobi Frania? Oczekiwanie na święta pokazuje, że mimo przedświątecznego chaosu, Frania daje sobie ze wszystkim radę. Ma mnóstwo pomysłów, a przy tym doskonale się bawi. Jest bardzo radosna i czas świąteczny traktuje jak kolejne wyzwanie. Jest to przyjemna pozycja, atrakcyjna pod każdym względem i łatwo dostępna w księgarni. Jest to forma podpowiedzi dla dzieci, które także nie mogą doczekać się świąt oraz szereg wskazówek, co w tym czasie pożytecznego można zrobić.